Sousedé
(1/7)
tovarna_vzadu_upravene2
5 130 000 Kč
ID nemovitosti:2.09.10
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie144 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní byt v novém projektu Strakoschovy Továrny.Bývalá továrna na obuv v Kutné Hoře ožije a promění se v moderní bytový dům. Kvalitní architektonický návrh podtrhává industriálního ducha stavby a kompletní rekonstrukcí nabídne moderní nové byty. Byty s velkými okny pro maximální světlost interiéru, prostorné terasy a balkony, vysoké trámové stropy podle původní fabriky ševce Jakoba Strakosche a nové chytré technologie.Byt bude dokončen s podlahami, vybavenými a obloženými koupelnami a dveřmi. V oknech naleznete trojskla, jenž perfektně byt izolují jak zvukově, tak tepelně. V továrně bude k dispozici výtah, kočárkárna a celá továrna bude přístupná na kód. V bytech bude příprava na chytrou domácnost. Plánované dokončení a předání bytů je v první polovině roku 2024. Ve vnitrobloku vznikne soukromý park pro rezidenty areálu Strakosch, kde bude vzrostlá zeleň, dětské hřiště, grill zóna a workoutové hřiště. Bude zde i dětská skupina.Z továrny se do historického centra Kutné Hory dostanete klidnou chůzí během čtyř minut, k dominantně města, chrámu sv. Barbory, dojdete během deseti minut. V okolí se nachází supermarket, autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací.Rovněž nabízíme službu rent to own. Klient si vybere byt, ve kterém bude po přechodnou dobu žít jako nájemník s předkupním právem. Až bude mít dostatek prostředků, vezme si hypotéku nebo sežene hotovost a nemovitost odkoupí, přičemž část sumy splatí už předem v rámci měsíčního nájmu. Při odkoupení nájemního bytu bude do ceny započtena část z celkové částky uhrazené za nájemní bydlení, do částky se nepočítají poplatky za ostatní služby spojené s nájemním bydlením. Sleva až 150 000 Kč je možná, v případě koupě bytu v provedení Shell & Core = Prostor má základní úpravu nosných stěn a vnitřních příček bez podlah, interiérových dveří, obkladů, dlažeb a sanity, což umožňuje zcela individuální řešení interiéru jak z pohledu designu, tak ekonomiky.Tento byt je možné zakoupit i do družstevní vlastnictví již při složení 20% ceny. Není tedy nutné prokazovat bance příjmy. Po splacení celé anuity přechází byt na Vás.Data splátek kupní ceny jsme schopni rozložit dle možností klienta.Naše společnost v tomto projektu nabízí pro klienty garantovaný nájem, nebo hypoteční úvěr s úrokem 2,9%.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. Nabízíme i financování prodejem vaší předchozí nemovitosti, v tomto případě prodej načasujeme tak, aby celý proces proběhl hladce a vy jste se mohli stěhovat přímo do nového.Více informací naleznete na webu Strakoschova. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
2.09.10
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
53m2
Patro
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé