Sousedé
(1/15)
10 300 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize
ID nemovitosti:49
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:74 m2
Datum aktualizace:25. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím do prodeje byt 3+kk o velikosti 74 m2, umístěný na pražských Vinohradech. V nemovitosti jsou nově udělány přívody plynu, elektriky a vody. Vytápění bytu plynovými vafkami, teplá voda - el bojler, podlahy nové parkety, původní dvoukřídlá okna. Kuchyňská linka, sklokeramická deska, plynový sporák. V bytě jsou dva průchozí pokoje a jeden samostatný pokoj. Koupelna obsahuje sprchový kout a WC, další samostatné WC vedle koupelny. Dům je z roku 1892, nový výtah, vstup z mezipatra. Fotodokumentace interiérů nabízené nemovitosti bude doplněna v nejbližším možném terminu. Prohlídky možné po domluvě.

Lokalita pražských Vinohrad je velmi vyhledávanou pražskou destinací, pěšky na Václavské náměstí 10 minut. Vynikající dopravní infrastruktura, úplná občanská vybavenost.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
49
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Golka
Tomáš Golka
Zobrazit
kontakt
Tomáš Golka

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé