Sousedé
4 990 000 Kč
ID nemovitosti:1020
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Plocha pozemku:54 m2
Datum aktualizace:16. února 2024
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji světlý a velice příjemný byt 3+kk, v Horní Rokytnici nad Jizerou. Byt podlahové plochy 56 m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží pětipodlažního domu postaveného roku 2002.

Prostorná kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči značky BOSCH. Dále je zde dost místa na jídelní kout a obývací část určenou k posezení a odpočinku. Dva pokoje slouží jako ložnice a dětský pokoj. Z ložnice je vstup na balkon s krásným výhledem, kde můžete trávit nejen letní večery. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

Vytápění v bytě je řešeno pomocí ústředního topení, které zajišťuje plynová kotelna umístěná v domě. V domě je také k dispozici výtah. Dům je celkově v dobré kondici a je zasazen do horních partií města s krásným výhledem na údolí. Parkování je zajištěno před domem na ulici s dostatkem místa. Lokalita je dobře dostupná do centra a v obci je veškerá občanská vybavenost. Blízké sportovní areály nabízí možnost využívat byt jak bydlení, tak k rekreaci nebo komerčním účelům. Další výhodou je možnost převzetí hyptečního úvěru se sazbou 2,49%.

Rokytnice je místo s krásným okolím, kde můžete najít jak nový domov, tak místo pro odpočinek. Pokud máte tedy zájem o prohlídku, neváhejte mne kontaktovat, jsem vám plně k dispozici.

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1020
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
54m2
Užitná plocha
56m2
Plocha balkonu
2m2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Michal Kučera
Ing. Michal Kučera
Zobrazit
kontakt
eDO reality

© 2024 Sousedé