Sousedé
(1/11)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:21413
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:80 m2
Datum aktualizace:5. května 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Prodej novostavby 3+KK o podlahové ploše 80m2 a přímým vstupem na zahradu o rozloze 73m2, nabízí nový standard bydlení a poskytne budoucím majitelům komfortní a přitom velice klidné bydlení.
Vybavení bytu zahrnuje obklady, dlažby, dveře, zárubně, dekor podlahy, atd… to vše od renomovaných dodavatelů.
Nové byty v Třemošné u Plzně znamenají exklusivní bydlení v bezproblémovém dosahu Krajského města Plzně – pouhým 6km a přitom nabízejí bydlení na dosah přírody a klidu. K bytu jsou také dvě parkovací stání pro 2 vozidla a sklep. Předpokládaný termín dokončení je stanoven na 05/2023. Třída energetické náročnosti B – velmi úsporná.
Při koupi se skládá rezervační záloha na zvláštní projektový účet financující banky pouze ve výši 10% z kupní ceny. Doplatek kupní ceny je až poté, co bude stavba dokončena, zkolaudována a podepsána samotná kupní smlouva.
S financováním Vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Skeletová
ID nemovitosti
21413
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Plocha terasy
73m2
Patro
2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Polesný
Zdeněk Polesný
Zobrazit
kontakt
Carexim Group s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé