Sousedé
7 990 000 Kč
ID nemovitosti:346436
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:74 m2
Datum aktualizace:2. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte kompromis mezi ruchem města a klidem venkova, pak je pro Vás tento světlý a prostorný byt ideálním řešením.

Útulný byt o dispozici 3+kk se nachází ve 2.NP novostavby z roku 2012. Dům stojí v malebné části Jinočan, která je obklopená zelení.

Jednotka má rozlohu 74m² a balkon o velikosti 5m². Dále k ní náleží sklepní koje s dostatkem úložného prostoru a dvě parkovací stání před domem. Byt je částečně vybavený, zaleží na Vás, zda si nábytek ponecháte či si ho vybavíte dle svého stylu.

V Jinočanech se nachází mateřská i základní škola, pro děti je zde též velké množství kroužků a volnočasových aktivit. V blízkosti domu naleznete dětské hřiště, na které dohlédnete z balkonu. Volný čas zde můžete trávit nejen procházkami v přírodě, ale v létě také koupáním v nedalekém rybníce. Mimoto najdete v Jinočanech několik obchodů, restaurací či cukrárnu. Dům se nachází v bezprostřední blízkosti autobusové i vlakové zastávky, díky kterým budete v těsném kontaktu s městem.

Srdečně vás zvu na prohlídku!

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
346436
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
74m2
Užitná plocha
74m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Alexej Sajkin
Alexej Sajkin
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé