Sousedé
(1/9)
3 600 000 Kč
ID nemovitosti:N00024
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Datum aktualizace:19. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

V Jihlavě, tam, kde končí linka C, stojí panelový dům.

Majitel si vyhrazuje právo prodat byt nejvyšší nabídce.

A v tom panelovém domě, ani moc vysoko, ani nízko - zkrátka ve druhém patře je byt. Původně měl dispozici 2+1, ale díky šikovné stavební úpravě se změnil na byt 3+kk.
Ten, kdo v tomto bytě bude chtít bydlet může mít i vůz, protože s domem sousedí velké parkoviště.
Kdo potřebuje snadný přístup na dálnici má štěstí. Přilehlá ulice Okružní se u Tesca výpadovkou napojuje na Dé jedničku (to je ta dálnice mezi Brnem a Prahou).

Ale každý není jen autem živ, naopak potřebuje živiny. V blízkosti domu se nachází obchodní centrum, lékárna a také restaurace.
Dobrá zpráva pro školáky a předškoláky je, že mateřská i základní škola nejsou vzdáleny ani 10 minut pozvolnou chůzí.

Fanouškům kratších i delších procházek přijde vhod nedaleký park Heulos, do Zoo dorazíte do dvaceti minut vycházkovou chůzí, buď centrem nebo parkem. Záleží na osobní preferenci.

S financováním Vám rádi pomůžeme ve spolupráci s naší dceřinou společností FND Finance s.r.o. Provize RK není součástí ceny.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilniceDálnice
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
N00024
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
55m2
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
55m2
Plocha balkonu
3m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Pilát
Petr Pilát
Zobrazit
kontakt
FND Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé