Sousedé
7 499 000 Kč
Poznámka k ceně: vč. DPH
ID nemovitosti:2152181891
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:76 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Přímý prodej od developera.
Developerská společnost EUFI vám nabízí nový projekt Slánský Mlýn, který se nachází v těsné blízkosti hranic Prahy-Západ.

3KK s předzahrádkou a garážovým stáním 7 499 000 Kč vč. DPH

Nabízíme prodej bytové jednotky o dispozici 3+kk o ploše 75,5 m2 s předzahrádkou
o velikosti 170 m2. Byt se nachází v novostavbě rezidenčního komplexu Slánský Mlýn v domě B.
K bytové jednotce je nutné dokoupit parkovací místo (není zahrnuto v ceně) v podzemních garážích se systémem pro upevnění jízdních kol na stěně parkovacího místa za 495 000 Kč vč. DPH. Všechny byty (od jednopokojových až po čtyřpokojové) jsou vyprojektovány s prosklením, které vytváří vizuální efekt života v přírodě, mají velké terasy osazené zelení, jsou orientovány na jih, což jednak umožňuje maximální osvětlení vnitřního prostoru, jednak otevírá nádherný výhled na přírodní památku Slánská hora a historické centrum města Slaný.
V komplexu se bude nacházet restaurace, venkovní posilovna, dětské městečko, farma pro děti, mateřská škola a cyklostezky. Z areálu bude přímé spojení s 15min. intervalem na metro A Veleslavín. Občanskou vybavenost naleznete v centru města (škola, školka, restaurace, obchody).
Unikátním rysem tohoto projektu je geografická poloha území o celkové rozloze 100 000 m2 v údolí přírodních toků lemujících 12 budov ze všech stran, čímž vytvářejí přírodní ostrůvky a posléze se vlévají do rybníka.
Dokončení výstavby plánujeme na 2Q 2023.
Foto interiéru je ilustrační.

Pro více informací prosím kontaktujte makléře společnosti Eufi Holding a.s.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
2152181891
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
76m2
Patro
3
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - EUFI – Holding a.s.
EUFI – Holding a.s.
Zobrazit
kontakt
EUFI – Holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé