Sousedé
(1/10)
3 800 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK včetně zajištěného právního servisu a možnosti financování
ID nemovitosti:00002590
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Podlahová plocha:56 m2
Datum aktualizace:27. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3+kk v obci Líštany, Plzeň- sever. Bytová jednotka je součástí developerského projektu a nachází se v prvním patře domu , který bude postaven v centru obce. Výstavba domu bude zahájena v červenci 2021 a dokončení stavby se plánuje na prosinec 2022. Po vstupu do domu se ocitneme v dlouhé chodbě, kde po pravé straně se nachází schodiště do vyšších pater, následují sklepní kóje. Z chodby v bytě je po levé straně vstup do dětského pokoje, naproti vchodovým dveřím se nachází koupelna s toaletou a po pravé straně od vstupních dveří se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnice. Dále se z chodby vstupuje do šatny, kterou lze využít i jako komoru. V pokojích bude položena plovoucí podlaha, v koupelně bude sprchový kout, umyvadlo a WC. Jednotlivé detaily, sanita a podobně lze v průběhu stavby se stavebníkem upravit a dle přání pozměnit. Vytápění zajišťuje plynový kotel, který zároveň ohřívá vodu. Ke každému bytu bude náležet parkovací stání v oploceném dvoře a menší zahrádka cca 60 m se samostatnými vchody dle plánku. Nedaleko Líšťan se nachází vodní nádrž Hracholusky a výhodou je malá dojezdová vzdálenost do Plzně, do obce jezdí meziměstský autobus. Financování bytu lze hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme zcela zdarma a nebo je zde možnost splátek, kdy se polovina ceny bytu uhradí v hotovosti a zbylá částka v měsíčních splátkách v období 10-15 let, vše dle dohody a případné domluvy s developerem, pochopitelně vše právně ošetřené. Vzhledem k lokalitě doporučujeme Vaší pozornosti. Předpokládaná kategorie PENB po dokončení stavby C-D.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
00002590
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
56m2
Obytná plocha
56m2
Užitná plocha
56m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Luboš Zvírotský
Luboš Zvírotský
Zobrazit
kontakt
Represent Reality, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé