Sousedé
(1/19)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:2153115772
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:129 m2
Datum aktualizace:16. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji luxusní apartmán v rezidenčním komplexu na okraji obce Babice u Lesonic. Obytná plocha bytu je 129 m2. S bytu, ve zvýšeném přízemí, je krásný výhled do přírody. Dominantou bytu je šedesát dva metrový obývací pokoj s profesionálním kuchyňským koutem. Z bytu se vychází skleněnými posuvnými dveřmi na větší terasu. Dále jsou v bytě 2 ložnice, 1 koupelna + WC. Dále je v bytě 1 šatna a 1 tech. místnost, Vytápění a ohřev vody je řešeno tepelným čerpadlem a solárními panely s baterií. Vše na dálkové ovládání. V ložnici jsou malá krbová kamna na dřevo. Byt má 2 vstupy, jeden z hlavní silnice na velký uzamykatelný dvůr, kde Je možné parkovat autem. Další příjezd do bytu je ze zadní části, kde je přední část domu s terasou.
Před terasou je parkovací stání pro 3 auta. Před parkovacím stáním je 400 m2 zahrada. Dům z bytem byl v roce 2021 kompletně zrekonstruovaný. Byt patří Holandskému majiteli a rekonstrukce bytu byla provedena z nejkvalitnějších stavebních materiálů. Byt je napojen na všechny inženýrské sítě v obci. Obec je 11 km od Třebíče a 13 km od Moravských Budějovic. V obou městech jsou veškeré služby, školy , nemocnice, soc. služby, koupaliště, domov důchodců apod. Čtyřicet km od Babic je možnost letní rekreace na Vranovské přehradě. Při platbě v hotovosti je možná sleva.
Byt je možné financovat i na splátky. 20 % ihned a 80% ve 30.ti letých splátkách s ročním úrokem 3 %.

As an exclusive agency, we offer for sale a luxury apartment in a residential complex on the outskirts of the village of Babice near Lesonic. The living area of the apartment is 129 m2. From the apartment, on the raised ground floor, there is a beautiful view of nature. The dominant feature of the apartment is the sixty-two meter living room with a professional kitchenette. The apartment is exited through sliding glass doors to a larger terrace. The apartment also has 2 bedrooms, 1 bathroom + WC. The apartment also has 1 dressing room and 1 tech. room, Heating and water heating is solved by a heat pump and solar panels with a battery. All by remote control. There is a large wood-burning fireplace in the living room. The apartment has 2 entrances, one from the main road to a large lockable yard where you can park your car. Another entrance to the apartment is from the back, where the front of the house is with a terrace.
There is a parking space for 3 cars in front of the terrace. There is an 805 m2 garden in front of the parking lot. The apartment building was completely renovated in 2021. The apartment belongs to the Dutch owner and the apartment was renovated using the highest quality building materials. The apartment is connected to all utility networks in the village. The village is 11 km from Třebíč and 13 km from Moravské Budějovice. All services, schools, hospitals, social services are available in both cities. services, swimming pool, retirement home, etc. Forty km from Babice is the possibility of summer recreation at the Vranovská Reservoir.
The apartment can also be financed in installments. 20% immediately and 80% in 30-year installments with an annual interest of 3 %.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Druh bytu
Klasický
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednicePračkaSporákMyčkaPostele
Vytápění podrobnosti
Fotovoltaické panelyKlimatizace
Cena nezahrnuje
Provize
Zateplení
Zateplená polystyrenem
ID nemovitosti
2153115772
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
129m2
Užitná plocha
129m2
Místností
3
Patro
1
Počet míst na parkovišti
4
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Čermák
Zdeněk Čermák
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář MORAVIA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé