Sousedé
(1/19)
5 300 000 Kč
ID nemovitosti:213515
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:72 m2
Datum vložení:17. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Výborně řešený prosluněný byt 3+kk ve třetím patře bytového domu s výtahem by se mohl stát vaším novým domovem. Ve vstupní chodbě je dostatek místa pro odkládání kabátů i bot, přitom v této části bytu zůstal dostatek prostoru pro velkorysou koupelnu s oddělenou toaletou, které jsou po pravé straně chodby. Projdete chodbou a otevře se před Vámi obývací prostor s kuchyňským koutem. Tento prostor je přesně tak velký, aby v něm bylo místo jak pro dostatečně velkou kuchyňskou linku, jídelní stůl, tak i velké posezení například před televizí.
Obě ložnice jsou samostatné a z obou lze vyjít na lodžii. Větší z ložnic mohou pohodlně a s veškerým komfortem používat klidně dvě děti. Nakonec veškeré elektrické i ostatní přípojky v tomto pokoji jsou skutečně připraveny pro používání dvěma osobami.

Rakovník je městem, kde je všechno - školy, školky, obchody, služby. Navíc asi tak sto metrů od domu je Penny Market, takže pro běžné nákupy není potřeba nikam daleko jezdit. Je to město, které je úplně celé obklopené kopci, údolími a hlubokými lesy, ba přímo na hranici města začíná CHKO Křivoklátsko, jedna z nejkrásnějších přírodních oblastí Čech. Na hrad Křivoklát je to z domu pouhých 17 kilometrů.

Doprava do Rakovníka je čím dál jednodušší, protože se neustále dostavuje dálnice D6, takže z Rakovníka jste v Praze autem za 30 minut. Dalšími možnostmi je autobus i vlak.

Bidli nabízí tuto nemovitost s Dotovanou hypotékou. S vlastními zdroji 1 380 000 Kč budete mít měsíční splátku pouze 13 383 Kč

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
213515
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
72m2
Plocha lodžie
3m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jan Brábník
Jan Brábník
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé