Sousedé
(1/8)
4 690 000 Kč
ID nemovitosti:180099
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:72 m2
Datum aktualizace:9. února 2021
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Developerský projekt bytového domu v Nemilanech s 11 byty nabízí vytoužený klid s veškerými výhodami města. Obojí budete mít na dosah. Nemilany jsou okrajovou klidnou částí Olomouce a tak bydlení zde nabízí komfort města a klid vesnice. Lokalita je ideální pro rodiny s dětmi. V projektu jsou nabízeny jednotky 1+kk až 3kk s balkonem či zahrádkou. Parkování je zajištěno v krytých i venkovních stáních na vlastním pozemku. Charakter klidného rodinného prostředí dodává i velký společný pozemek.

V blízkosti projektu najdete dětské hřiště, sportovní centrum i mateřskou a základní školu. V širším okolí také Aquapark a obchodní centra. Poloha projektu zajišťuje vynikající dopravní dostupnost do centra Olomouce, ale i na dálniční koridory směrem na Brno a Ostravu. Rodiny ocení dostupnost autobusové dopravy i železničního spoje. Snadné je i spojení s přírodou. Milovníci přírody jsou za několik minut v lese.

Projekt je aktuálně ve fázi demolice původního objektu a výstavby tří nových částí, které jsou rozděleny na tři objekty. "A", "B", "C". Objekt "C" a "B" je již ve fázi hrubé stavby.

www.bidlivnemilanech.cz

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 938 000,- Kč a měsíční splátkou 13 849,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
180099
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
72m2
Plocha balkonu
5m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jakub Šašek
Jakub Šašek
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé