Sousedé
19 775 000 Kč
ID nemovitosti:389400
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:113 m2
Plocha pozemku:113 m2
Datum aktualizace:27. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám jedinečnou příležitost vlastnit exkluzivní dvoupodlažní apartmán s designovým interiérem, který je umístěn ve 4. a 5. patře v prestižním Rubin Paláci, který projektoval známy italsky inženýr Stefano Stramigioli.
Byt se nachází v centru Karlových Varů, přímo u Mlýnské kolonády, luxusních obchodů, restaurací a samozřejmě kulturních památek. Jeho výjimečná poloha umožňuje snadný přístup ke všem městským atrakcím, zatímco zároveň poskytuje klidné a bezpečné prostředí pro bydlení.
Apartmán má rozlohu celých 113m2 a je laděn do něžných odstínů barvy drahokamů Aquamarine, které dodávají prostoru atmosféru klidu a elegance. Každý detail je promyšleně navržen tak, aby vytvořil prostor ideální pro relaxaci a odpočinek.
V přízemí apartmánu se nachází útulná předsíň, prostorná obývací zóna, plně vybavená kuchyně s prvotřídními spotřebiči značky Miele a ložnice s luxusní koupelnou.
Masivní, dřevěné schody rozkošně spojují první a druhy patro.
Na prvním (mansardovém) patře se nachází druhá ložnice s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a šatnou, což zaručuje příjemný komfort.
Navíc každý rezident domu muže dostat přístup k spa zóně, kde se může ponořit do maximální úrovně relaxace.
Aquamarine, jako drahokam, pomáhá nalézt hluboké vnitřní uvolnění a klid. Tento byt ztělesňuje vlastnosti tohoto drahokamu. Jsme tu, abychom vám pomohli realizovat vaše bytové sny v jednom z nejprestižnějších rezidenčních komplexů v Karlových Varech, tak neváhejte a kontaktujte nás.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
389400
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
113m2
Užitná plocha
113m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé