Sousedé
5 225 000 Kč
ID nemovitosti:386743
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:64 m2
Datum vložení:12. dubna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Bytový dům Tuhnice v Šumavské ulici je zcela nový projekt v jedné z nejoblíbenějších čtvrtí Karlových Varů. Dům je umístěn bezprostředně vedle základní školy, zastávky MHD a i další občanská vybavenost je v nejbližším okolí. Během 15 minut pěší chůze dojdete do centra města, které pozvolna navazuje na lázeňskou část. Přímo za domem se rozprostírají Lázeňské lesy, které svojí rozlehlostí, množstvím cest, jak na kolo, tak pro pěší, představují nekonečné možnosti oddechu a velmi příjemně stráveného volného času.
Výstavba tohoto bytového domu začala na podzim 2022 a ve druhém čtvrtletí tohoto roku budete již mít možnost vidět hrubou stavbu. Kolaudace a možnost nastěhování je plánována na červen 2024. Dům se staví z nejmodernějších materiálů a především s ohledem na energetickou úspornost.
V bytovém domě budou bytové jednotky od 1+KK až po mezonetové byty 5+KK.Každý byt má k dispozici a sklep. Ke každému bytu je možnost dokoupit
parkovací stání.
Nabízíme byt č.07 typu 3 + KK o celkové ploše 64,64 m2 plánovaný v 1NP podlaží stavějícího se projektu. Velká předsíň s možnosti umístění velké vestavené skříně propojuje jednotlivé místnosti v bytě. Rozdílné WC a koupelná jsou obložené moderní velkoformátovou dlažbou. Prostorná obytná místnost je propojená s kuchyní a měří celkem 21,07 m2. Ostatní místnosti jsou dva pokoje, které mohou byt jako dvěma malými ložnici, tak i ložnici s pracovnou. Pro lepší představu bytové dispozice prosím obrátit pozornost na půdorys, zveřejněný v obrazových materiálech k dané inzerci. Standardní interiérové materiály je vždy možné řešit individuálně s developerem.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéÚstřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
386743
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
65m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Irina Korsakova
Irina Korsakova
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé