Sousedé
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:378527
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Plocha pozemku:73 m2
Datum aktualizace:11. dubna 2024
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Vážení zájemci!
Dovolte představit Vám velice lákavou nabídku prodeje bytu v starobylém domě Merkur umístěného v samém centru Karlových Varu na pomezí nábřeží Jana Palacha a ulici Vítězná.
Byt o celkové ploše 73 m2 se nachází ve 4 patře rekonstruovaného bytového domu. Byt je po celkové rekonstrukci a svým dispozičním řešením a příjemným interiérovým provedením bude pohodlný jak pro zájemci o vlastní bydlení, tak i pro investory do pronájmu ( měsíční vynos u dlouhodobého až 15.000,- Kč). Příjemným bonusem pro zájemce o okamžité užívání bytu bude i skutečnost, že byt se nabízí plně zařízený nábytkem a základními spotřebiči včetně kuchyňské linky. Bytu naleží sklepní koje.
Kromě své bohaté historii dům Merkur nabízí i velice pohodlné strategické umístění. V dosahu pěší vzdálenosti obyvatelé této čtvrti mají stejně blízko jak veškerou potřebnou občanskou výbavy včetně úřadu, tak i kulturní a historickou čtvrt města. Hlavní stanice městské hromadné dopravy Karlových Varů je v pěti minutách pěší chůzí. Výhodou pro vlastníky bytu v této čtvrti je jí výhradní parkovací zóna na nábřeží Jana Palacha a přilehlých ulicích.
Neváhejte a domluvte si prohlídku bytu ještě dnes! Pro podrobnější informace o bytě kontaktujte makléře.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
378527
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
73m2
Užitná plocha
73m2
Patro
3
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Irina Korsakova
Irina Korsakova
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé