Sousedé
13 990 000 Kč
ID nemovitosti:374463
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:131 m2
Plocha pozemku:131 m2
Datum aktualizace:3. února 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+kk v centru Karlových Varů
Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+kk s obrovským potenciálem pro investory. Tento byt se nachází v novostavbě, která byla postavena v roce 2014, v centru Karlových Varů.
Velkoplošný byt 131 m² + 2 balkony 13,2 m². 2 ložnice, obývací pokoj s přípravou na kuchyňský kout, který dává novému majiteli možnost vytvořit si vlastní prostor podle svých představ.
Nemovitost se nachází v malebném turistickém lázeňském městě. Tato lokalita je vyhledávaná turisty z celého světa, což znamená stabilní poptávku pronájmu nemovitostí. Investoři se mohou těšit na vysokou návratnost investice díky možnosti dlouhodobého nebo krátkodobého pronájmu.
Díky výhodné poloze v Karlových Varech tento byt kombinuje výhody rezidenční a obchodní čtvrtě. V blízkosti se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, školy a zdravotnická zařízení lázeňské domy a pro milovníky přírody je v blízkosti lázeňský les s mnoho kilometrovým počtem upravených stezek a cestiček pro pěší a cyklisti.
K bytu patří také garáž, která se nachází přímo v budově.
Pokud máte zájem o prohlídku této atraktivní investiční nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci a pomůžeme vám při realizaci vašich investičních plánů.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
374463
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
131m2
Užitná plocha
131m2
Patro
4
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé