Sousedé
5 750 000 Kč
ID nemovitosti:374180
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:83 m2
Plocha pozemku:90 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Luxusní nemovitost v jedné z nejprestižnějších lokalit Karlových Varů. Tento exkluzivní byt 3+kk se nachází na ulici Dr. Davida Bechera, v centru krásného města Karlovy Vary.
Celková plocha bytu 90 m2 poskytuje štědrou dávku prostoru pro pohodlný život, ať už jste rodina s dětmi nebo jednotlivec, který si chce užívat prostorný interiér.
Při vstupu do tohoto exkluzivního bytu okamžitě ucítíte atmosféru elegance a nesmírné exkluzivity. Byt je částečně zařízený, což vám umožní vytvořit si vlastní unikátní interiér podle vašich představ. A co teprve ty dva balkony s nádherným výhledem na okolní panoráma! To je místo, kde si můžete užívat klidné chvíle a nechat se pohltit atmosférou tohoto malebného prostředí.
Okolí tohoto bytu nabízí kompletní občanskou vybavenost - obchody pro každý vkus, banky, školu a školku. To vše je doslova na dosah ruky! A co říct na závěr? K bytu náleží moderní koupelna s toaletou a další oddělená toaleta. Navíc máte k dispozici i sklep, ideální pro bezpečné uložení kol, koloběžek a dokonce i prostor, kde můžete pohodlně uschovat kočárek.
Zavolejte nám a s radostí vám ukážeme tento klenot mezi nemovitostmi v Karlových Varech.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
374180
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
83m2
Patro
2
Energetická náročnost
E (i)
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2023 Sousedé