Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:364287
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:104 m2
Plocha pozemku:104 m2
Datum aktualizace:2. února 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Vážení zájemci!
Rádi bychom Vám představili nabízený námi k prodeji luxusní byt v srdci lázeňské časti Karlových Varů. Tento světlý a stylový byt nabízí k užívání dvě velké ložnice, dvě plně vybavené koupelny a z jedné ze dvou prostorných teras vám se otevře nádherný výhled na historický centrum.
Obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou jsou provedené ve světlých tónech přinášejících atmosféru komfortu a klidu. Umožňuje to pohodlně trávit čas v rodinném prostředí nebo jenom relaxovat a zároveň si užívat dechberoucího výhledu.
Budova s výtahem, v jejíž 2 patře byt je umístěn, se nachází v bezprostřední blízkosti světoznámých karlovarských pramenů a lázeňský centrum nabízí velkou škálu služeb, obchodu a gastronomii, kam můžete ve volných chvilkách vyrazit na nákupy nebo na kávu se svými blízkými. Nádherné lázeňské lesy nabízí celou síť stezek a cestiček pro milovníky projít se v prostředí přírodního klidu.
Pro vlastníky motorových vozidel je k dispozici parkovací stání v podzemní garáží. Buďte si jisté, že váš železný kamarád vždy bude mít svoje pohodlné místo, kde bude v suchu a teple za jakéhokoli počasí.
Podobné nabídky je velkou vzácnosti na trhu a dlouho nezůstávají bez pozornosti! Je to báječná příležitost pro ti, co hledají stylové, pohodlné a praktické hnízdo pro celou svou rodinu přímo v centru města.
Neváhejte! Kontaktujte makléře ještě dnes a domluvte si prohlídku. Je možné, že táto nabídka čeká zrovna na vás!

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
364287
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
104m2
Užitná plocha
104m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Irina Korsakova
Irina Korsakova
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé