Sousedé
(1/21)
4 990 000 Kč
ID nemovitosti:359546
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:71 m2
Plocha pozemku:70 m2
Datum aktualizace:13. dubna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Bytový dům Tuhnice v Šumavské ulici je zcela nový projekt v jedné z nejoblíbenějších čtvrtí Karlových Varů. Dům je umístěn v bezprostřední blízkosti veškeré potřebné občanské vybavenosti jako obchody s potravinami a drogerií, služby, základní škola, zastávka MHD a další. Během 15 minut pěší chůze dojdete do centra města, které pozvolna navazuje na lázeňskou část. Přímo za domem začínají Lázeňské lesy, které svojí rozlehlostí, množstvím pěších stezek a cestiček, představují výbornou příležitost pro aktivní odpočinek v prostředí přírody.

Výstavba tohoto bytového domu začala na podzim 2022 a již ve druhém čtvrtletí tohoto roku budete mít možnost vidět hrubou stavbu. Kolaudace a možnost nastěhování je plánována na červen 2024. Stavba se provádí s použitím kvalitních a nejmodernějších materiálů s ohledem na vysokou energetickou úspornost budoucí budovy.

V novostavbě se plánují bytové jednotky v dispozičním řešení od menších garsoniér typu 1+KK po mezonetové byty 5+KK. Ke každému bytu bude naležet sklep.

Nabízíme byt č.2, dispozice 3+KK o celkové ploše 70,8 (užitná plocha), který se nachází ve 1.NP. Byt disponuje velkou vstupní chodbou s možností umístění vestavných skříní. Stejně jako v ostatních bytech je WC odděleno od koupelny. Přímo z obytné místnosti s kuchyní o velikosti 23,83 m² je vstup do dvou velkých pokojů. V přiloženém půdorysu máte možnost si prohlédnout dispozici bytu odpovídající moderním standardům. Byt bude standardně vybaven dřevěnou podlahou a v koupelně a WC velkoformátovou moderní dlažbou. Je možnost úprav designu a materiálového provedení interiéru individuálně na míru po domluvě přímo s developerem.

Pro konkrétní informace ohledně uvedené bytové jednotky a celého projektu kontaktujte makléře.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
359546
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
71m2
Užitná plocha
71m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Irina Korsakova
Irina Korsakova
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé