Sousedé
6 445 000 Kč
ID nemovitosti:359181
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:82 m2
Plocha pozemku:82 m2
Datum aktualizace:12. dubna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Bytový dům Tuhnice v Šumavské ulici je zcela nový projekt v jedné z nejoblíbenějších čtvrtí Karlových Varů. Dům je umístěn bezprostředně vedle základní školy, zastávky MHD a i další občanská vybavenost je v nejbližším okolí. Během 15 minut pěší chůze dojdete do centra města, které pozvolna navazuje na lázeňskou část. Přímo za domem se rozprostírají Lázeňské lesy, které svojí rozlehlostí, množstvím cest, jak na kolo, tak pro pěší, představují nekonečné možnosti oddechu a velmi příjemně stráveného volného času.
Výstavba tohoto bytového domu začala na podzim 2022 a ve druhém čtvrtletí tohoto roku budete již mít možnost vidět hrubou stavbu. Kolaudace a možnost nastěhování je plánována na červen 2024. Dům se staví z nejmodernějších materiálů a především s ohledem na energetickou úspornost.
V bytovém domě budou bytové jednotky od 1+KK až po mezonetové byty 5+KK.Každý byt má k dispozici a sklep. Ke každému bytu je možnost dokoupit
parkovací stání.
Nabízíme byt 3+KK o celkové ploše 86,22, který se nachází ve 1.NP. Byt disponuje velkou vstupní chodbou s možností umístění vestavných skříní. Stejně jako v ostatních bytech je WC odděleno od koupelny. Tento byt má velkoryse řešenou obytnou místnost s kuchyní o ploše 30,54 m2. Ložnice má 17,07 m2 a je v ní poměrně dlouhá stěna ideální k postavení velké vestavné šatní skříně.V přiloženém půdorysu máte možnost si prohlédnout dispozici bytu, která odpovídá všem moderním standardům. Byt bude standardně vybaven dřevěnou podlahou a v koupelně a WC velkoformátovou moderní dlažbou. Finální materiály je možno samozřejmě s developerem individuálně řešit.
Pro konkrétní informace k tomuto bytu, ale i celému projektu volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
359181
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
82m2
Užitná plocha
82m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
B (i)
Foto - Tomáš Troller
Tomáš Troller
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé