Sousedé
(1/18)
fotobytvomackova (3)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00758
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:68 m2
Datum aktualizace:16. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie80 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný, nový byt v Brně - Dolních Heršpicích. Pokud hledáte bydlení v lokalitě, která vám nabídne veškerou vybavenost a služby velkoměsta, ale zároveň poskytne krásné, klidné okolí, tak jste právě našli ideální byt pro vás.Bytový dům byl zkolaudován na konci roku 2021 a byt je tedy úplně nový. V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Avion, nebo také IKEA. Jen pár minut od bytu se také nachází Olympia Brno. K bytu náleží také sklep a prostorný balkón.Je zde také možnost přikoupení parkovacího stání.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
00758
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
68m2
Plocha balkonu
3m2
Patro
3
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Garry Geiger
Garry Geiger
Zobrazit
kontakt
Frami Real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé