Sousedé
(1/14)
fotobytsadova (4)
9 990 000 Kč
ID nemovitosti:00372
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:103 m2
Datum aktualizace:5. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 3+k s balkonem ve 2.NP bytového domu D. Slepá ulice na samém okraji obytného souboru nabízí soukromí, minimální dopravu, bezpečí, klid a nádherné výhledy do zeleného údolí, na jaře plného kvetoucích zahrádek. Rušné město zmizelo, Váš byt bude součástí ulice s krásným lipovým stromořadím končícím u parku, který pokračuje do lesa.Byt má šatnu a prostorný sklep (5m2). K bytu je možnost přikoupit garážové stání v suterénu domu (za 470.000,-Kč), odkud vyjedete výtahem do Vašeho patra. V souladu s posledními ekologickými trendy má dům zelenou extenzivní střechu a retenční nádrž na zálivku zahrady kolem domu.Použité materiály a vybavení odpovídají posledním požadavkům – ve standardu jsou vinylové podlahy, posuvné dveře do pouzdra, převýšené dveřní otvory a venkovní hliníkové žaluzie.Stěhování je předpokládáno na jaro/léto 2023.Provize rk 2% + DPH.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
00372
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
103m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Mike Jiskra
Ing. Mike Jiskra
Zobrazit
kontakt
Frami Real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé