Sousedé
(1/17)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:732
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:68 m2
Podlahová plocha:68 m2
Datum aktualizace:30. října 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji velmi krásný a světlý byt v obci Dobříš v ulici Antonína Dvořáka o velikosti 3+kk o výměře 68 m2, který je momentálně rozdělen na velké 2+kk a je možné ho osazením příčky znovu obnovit na 3+kk. Byt je nový, majitelem neužívaný. K bytu náleží vlastní parkovací stání. Byt se nachází ve druhém patře dvoupatrového domu. Byt nabízí absolutní soukromí, jelikož na patře nemá žádného souseda. Celkem se v této novostavbě nachází 6 bytových jednotek. Byt se skládá z technické místnosti, ložnice, velkého otevřeného prostoru s kuchyňským koutem a obývací a herní částí. Herní část je možné pomocí příčky oddělit na další samostatný pokoj. Kuchyňská linka byla vyrobena na zakázku z masivního dřeva, rovněž tak i podlahy a všechny dveře jsou vyrobeny z masivního dřeva. Byt má velmi malé známky opotřebení, jelikož majitel tady nikdy trvale nebydlel a tudíž je nemovitost v perfektním stavu, jako nová. Dům je

Díky velmi kvalitním materiálům použitých při stavbě domu jsou náklady na vytápění velmi nízké. Vytápění zajištuje vlastní plynový kotel umístěný v technické místnosti, a zároveň je možné využít krbová kamna umístěná v obývacím pokoji. Velmi příjemným bonusem je podlahové vytápění v koupelně a na WC. V každé místnosti je vyveden kabel na televizi, rádio a internet. K bytu patří jedna nebytová místnost umístěná v chodbě domu, která souží k ukládání věcí.

Dům se nachází v centru obce, ale zároveň na velmi klidném místě a s hezkým výhledem do okolí.
Součástí prodejní ceny je i samostatné parkovací místo, které je umístěno ihned naproti vchodu do domu ve vnitrobloku.

Velkou předností tohoto bytu je nejenom jeho velikost, ale také jeho poloha. Nachází se 6 min. pěší chůze od centra, ale přitom se nachází ve velmi tiché lokalitě s minimálním provozem. V okolí je veškerá občanská vybavenost jako školy, školka, obchody, restaurace, pošta, dětská hřiště, poliklinika, městský úřad. Dopravní spojení autobus, vlak, dálnice. Centrum Prahy 50 km.

S financováním Vám rádi pomůžeme.

Neváhejte a rezervujte si termín prohlídky. Bližší informace v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
732
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
68m2
Patro
1
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Barbora Choulíková
Mgr. Barbora Choulíková
Zobrazit
kontakt
AG bydleni.cz, s.r.o.

© 2024 Sousedé