Sousedé
(1/17)
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně: cena je kompletní vč. všech poplatků
ID nemovitosti:537
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:92 m2
Plocha pozemku:92 m2
Datum aktualizace:31. května 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím k prodeji byt s dispozicí 3+kk s výměrou bytu 91,7 m2 a terasou 10 m2 a je umístěn ve 2. patře.
Byt je umístěn v rekonstruovaném malém bytovém domě v Kralupech nad Vltavou, ul. Přemyslova 375. Jedná se o bytový dům o čtyřech bytových a dvou nebytových jednotkách.
Dispozice je velmi velkorysá, kde v hlavní části je umístěna velká centrální místnost s kuchyňským koutem, jídelnou a obývací částí. Dále jsou zde dvě velká ložnice, vstupní chodba a samostatná kouplena a wc. K bytu patří terasa 10 m2 s.
Byt je ve velmi dobrém stavu. Vytápění a ohřev teplé vody je řešen vlastním plynovým kotlem. V bytě je instalována kuchyňská linka vč. spotřebičů.
Dům i byt prošel kompletní rekonstrukcí a jedná se o velmi hezké a důstojné bydlení s terasou
Nákup bytu je možné financovat hypotéčním úvěrem.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
537
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
92m2
Užitná plocha
92m2
Plocha terasy
10m2
Patro
2
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Jiří Šimon
Jiří Šimon
Zobrazit
kontakt
RE Partners

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé