Sousedé
(1/25)
7 222 000 Kč
Poznámka k ceně: Ceny bytů jsou konečné vč. DPH, všech poplatků, ceny za pozemek a garáže
ID nemovitosti:518
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:157 m2
Plocha pozemku:157 m2
Datum aktualizace:17. října 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Na samém okraji města Bělá pod Bezdězem nedaleko Mladé Boleslavi vzniká dlouho připravovaný nový rezidenční areál, který bude citlivě zasazen do lokality „Vrchbělá“. Jednotlivé budovy areálu budou mít maximálně dvě nadzemní podlaží a každý z bytů bude vybaven garáží, terasou nebo balkonem. Ty budou v blízkém budoucnu doplňovat dvojdomy a viladomy, které budou určeny pro nejnáročnější klientelu.

V tuto chvíli se spouští exkluzivní prodej prvního bytového domu, kde bude celkem 12 bytových jednotek. Jedná se o nepodsklepený dvoupodlažní bytový dům, který každé bytové jednotce nabízí vlastní garáž.
Vybírat můžete z bytových jednotek o velikosti 2+kk nebo 3+kk - ty se pak dále dají před dokončením stavby předělat na 4+kk, které jsou určeny pro všechny typy zákazníků. V domě tak naleznete šest dvoupokojových bytových jednotek a šest třípokojových.

Bytová jednotka velikosti 3+kk má celkovou plochu 78,66 m2 a garáž o výměře 69,84 m2 nebo 78,66 m2 = celkem se tak budou nabízet třípokojové byty o celkové rozloze 157 m2 nebo 148 m2 na pozemku velikosti 105 m2 a terasa bude mít velikost 30 m2.
Bytová jednotka velikosti 2+kk má celkovou plochu 62,5 m2 a garáž o výměře 62,5 m2 = celkem tedy dvoupokojový byt nabízí velikost 125 m2 na pozemku velikosti 75 m2 a terasou 22 m2.

Každá bytová jednotka je dispozičně řešena tak, aby co nejvíce vyhovovala všem standardům dnešní doby. V přízemí je zádveří, garáž a schodiště. V patře každého bytu pak naleznete podle velikosti obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, schodiště, chodbu, koupelnu a dvě ložnice. Vstup na terasu je řešen z obývacího pokoje.

Nabízený bytový komplex již zahájil svou stavbu a předpokládaná kolaudace je pak plánována na konec roku 2023.
Vy si již nyní můžete rezervovat své vysněné bydlení v samotném srdci zeleně, kde nedaleko naleznete sportovně-relaxační areál Relax, koupaliště a spousty míst pro aktivní odpočinek.
Bytovou jednotku velikosti 157 m2, kterých je v komplexu pět, lze v rámci klientských změn v průběhu stavby změnit na bytovou jednotku velikosti 4+kk.

Město Bělá pod Bezdězem je vzdáleno 15 km od Mladé Boleslavi a je tak ideálním místem pro bydlení, které nabízí klid malého města zároveň s výbornou dostupností do většího města. V samotné Bělé naleznete veškerou občanskou vybavenost.

V tuto chvíli se s klienty bude již podepisovat Smlouva o Smlouvě budoucí, kdy je potřeba po podpisu složit 20% z celkové kupní ceny domu a zbytek bude řešen s klienty individuálně dle jejich možností. Ceny bytů velikosti 3+kk se pohybují od 46.000,- Kč / m2, znamená to, že bytová jednotka velikosti 157 m2 stojí 7.222.000,- Kč a jeden velikosti 148 m2 stojí 6.660.000,- Kč. Ceny jsou včetně DPH, všech poplatků, ceny za pozemek, který k bytu náleží a garáže!
Pro více informací o samotném projektu, jeho technické části a informace o cenách naleznete na stránkách projektu “bydlenivrchbela” nebo kontaktujte makléře.

Budeme se těšit na spolupráci!

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
518
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
157m2
Užitná plocha
157m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Veronika Vágner
Mgr. Veronika Vágner
Zobrazit
kontakt
RE Partners

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé