Sousedé
(1/12)
46472-434174
4 090 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:46472
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:71 m2
Datum aktualizace:13. února 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Doporučuji prostorný slunný byt v Polabinách s možností dlouhodobého pronájmu garáže za rozumnou cenu (900,-) v protějším parkovacím domě, vybaveném rampou, prostorem na výměnu kol / opravy a přívěsnými vozíky k zapůjčení. Byt se nachází v 6. patře, je po rekonstrukci a disponuje 2 samostatnými pokoji + obývacím pokojem propojeným s kuchyní. Vhodné pro rodinu žijící pohromadě. Ve vnitřní chodbě jsou účelně vestavěné skříně a odkládací prostory, zatímco sklep se nachází v přízemí u výtahu. Z bytu je vidět na moderní dětské hřiště ve vnitřním klidném bloku za domem. Lodžie, stejně jako oba pokoje, jsou orientované na východ. Okna z obývacího pokoje a kuchyně směřují na západ. Kaufland pro rychlé nákupy je přes kruhovou křižovatku ve vzdálenosti 2 minut chůze. K obchodnímu centru Pardubic, k nádraží a k vysoké škole je to 10 minut chůze. Veškerá další občanská vybavenost v blízkosti. Skvělá dostupnost na výpadovky - možnost vyhnout se dopravním kolonám.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
46472
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
1m2
Užitná plocha
71m2
Plocha lodžie
8m2
Patro
5
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé