Sousedé
(1/14)
43820-398162
5 100 000 Kč
Poznámka k ceně: Za nemovitost, bez provize RK, včetně provize
ID nemovitosti:43820
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Datum vložení:27. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme krásný, vzdušný a prostorný byt s dispozicí 3+kk v nově postaveném bytovém domě z roku 2019. Stáří bytu tří let napovídá, že není třeba žádné rekonstrukce. Vše je nové, čisté a připraveno pro nového majitele. Mezi hlavní výhody patří balkón s výhledem na klidnou část Velkých Pavlovic, vlastní parkovací místo v podzemní garáži a největší sklepní kóje bytového domu. Bydlení je bez dalších nutných investic. Byt se nachází v okrajové části města.Celý byt je vytápěn podlahovým topením a má vlastní klimatizační jednotku. Byt má velmi nízké provozní náklady.Velké Pavlovice jsou město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 17 km severozápadně od Břeclavi na řece Trkmance v tradiční vinařské oblasti pojmenované podle města Velkopavlovická vinařská podoblast. Žije zde přibližně 3 100 obyvatel.Virtuální prohlídku města Velkých Pavlovic si můžete projít zde: virtualtravel.cz/export/velke-pavlovice/Koupě nemovitosti je možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme. Nenechte si ujít tento krásný a prostorný byt, za skvělou cenu. Pro jakékoliv dotazy mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
43820
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
6m2
Užitná plocha
73m2
Plocha balkonu
5m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé