Sousedé
(1/11)
41397-369230
8 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:41397
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:184 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví, nacházející se v lukrativní části Brna Bystrci na ulici Adamcova. Nabízená nemovitost disponuje velikostí 3kk a celková plocha činí 84 m2, což novému majiteli zajistí prostorné a vzdušné bydlení. Dominantou tohoto bytu je jistě terasa, která má 100 m2 a je tak ideální na posezení s přáteli, ranní kávu nebo případné grilování. Byt se nachází v novostavbě bytového domu s bezproblémovým parkováním. V ceně není uvedena provize RK.Městská část Bystrc disponuje velice dobrou občanskou vybaveností včetně výborné dopravní dostupnosti do okolních měst i obcí. Tato lokalita je ideální pro ty, co milují přírodu a klidné prostředí. Krátkou procházkou se dá dostat na brněnskou přehradu nebo na rozhlednu Chvalovka.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
41397
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
184m2
Plocha terasy
100m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé