Sousedé
(1/6)
9 350 000 Kč
ID nemovitosti:695
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:75 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 3+kk v developerském projetku Vista Troja, který se nachází v klidném prostředí Prahy 8, kat.území Troja, část Prahy označovaná jako Bohnice. Výstavba probíhá - viz foto stav červenec 2022. Vynikající bydlení v příjemné lokalitě, obklopené zelení a s dobrou dopravní dostupností. Vysoký standard provedení bytů v projektu - podlahové topení a vinylové lepené krytiny, okna zasklená trojskly, bezpečností vstupní dveře a další. Možnost přikoupení garážového stání a sklípku v suterénu objektu. Nemůžete koupit špatně - možnost odstoupení od smlouvy a vrácení všech záloh!

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
695
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Plocha balkonu
11m2
Patro
2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Železný
Martin Železný
Zobrazit
kontakt
EXAFIN one, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé