Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
Foto 1
869 500 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:821-2018
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:72 m2
Datum vložení:18. dubna 2018
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Prodej družstevního podílu vážícího se k bytu o velikosti 3+KK (72,6 m2), který je umístěn ve 2. nadzemním podlaží v nově stavěném bytovém domě ve Svitavách na ul. Pavlovova, odkud je výborná dostupnost do centra města i k veškeré občanské vybavenosti. Průkaz energetické náročnosti objektu B - velmi úsporný. Byt sestává z chodby, 2x pokoj, pokoj s kuchyňským koutem, koupelny s WC ( osazen bude sprchový kout, umyvadlo, WC, připojení na pračku). K bytu náleží sklepní kóje o výměře 6,8 m2. Orientace bytu - západ - sever. Měsíční platby za byt budou činit cca 10.900,-- Kč včetně splátky anuity, fondu oprav a záloh na služby. Celkový doplatek anuity pro převod do osobního vlastnictví činí 1.903.000,-- Kč.
Bytový dům bude kolaudován v srpnu roku 2019.

K výhodám družstevního bydlení patří nízká cena za odkoupení družstevního podílu, cenu bytu splácíte formou anuitních splátek, nemusíte dokládat bonitu ani příjmy klienta, byt je evidován v katastru nemovitostí na bytové družstvo, snadný převod do osobního vlastnictví, byt lze podnajmout, snadný převod družstevního podílu.

Další popis: plocha balkonu - 4 m2, plocha sklepu - 6 m2.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
821-2018
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
72m2
Patro
2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Burda
Jan Burda
Zobrazit
kontakt
Ing. Mgr. Zuzana Burdová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Ing. Mgr. Zuzana Burdová, Hybešova 961/2 Svitavy, IČO: 66287243.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.