Sousedé
nebyla stanovena
ID nemovitosti:346876
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:84 m2
Plocha pozemku:83 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi byste o víkendech, na prázdniny či možná natrvalo utekli z ruchu města? Na čerstvý horský vzduch? Nejznámější horská střediska Vás nelákají? Preferovali byste raději něco klidnějšího, komornějšího, ale zároveň kladete důraz na kvalitu a design? Pak právě pro Vás máme připravený pouze dva roky starý apartmán na Šumavě, na krásném a klidném okraji stále se rozvíjející obce Železná Ruda.
Apartmánový dům z roku 2020 nabízí pouze pět bytů, společnou saunu, lyžárnu a sluneční terasu. Proveden byl ve vysokém standardu, objekt je zděný, s dřevěnými okny, obložený kamenem a sibiřským modřínem.
Mezonetový apartmán má celkovou užitnou plochu 83,8 m2. V přízemí naleznete hlavní obytnou místnost s kuchyní a WC. V prvním patře jsou umístěné dvě samostatné ložnice a koupelna.
Stejně tak jako celá budova, i interiér je zhotoven ve vysokém standardu. Těšit se můžete na masivní dubové prkenné podlahy, dubovo-kovové schodiště. Veškeré vybavení včetně nábytku bylo navrženo architektem a vyrobeno místním uměleckým truhlářem a kovářem.
Byt je vytápěn podlahovým elektrickým topením s dálkovým ovládáním, lze jej však celý bez problémů vytopit krbovými kamny v přízemí.
Umístění apartmánu potěší nejen zájemce vyhledávající klid, ale i aktivní sportovce. Běžkařské a cyklistické trasy jsou v blízkosti, dvě menší sjezdovky „přímo u chalupy“, lyžařský areál Špičák do 15 minut autem. Příjemnou cca 15-ti minutovou procházkou se dostanete do centra Železné Rudy i do nově rekonstruovaného bio-koupaliště.
Byt prodává firma, plátce DPH (cena je uvedena včetně DPH).
Apartmán si již nyní můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se na Vás moc těšit osobně.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
346876
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
84m2
Užitná plocha
84m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Marie Jenišová
Marie Jenišová
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé