Sousedé
(1/20)
4 290 000 Kč
ID nemovitosti:21526
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Podlahová plocha:61 m2
Datum aktualizace:12. března 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte místo, kde byste se rádi cítili výjimečně, čtěte prosím dále. K prodeji pro Vás máme nadstandardní byt 3+kk s unikátním výhledem. Tento byt se nachází v posledním patře nejvyšší budovy v okolí, což zaručuje nejen soukromí, ale také dechberoucí panoramatický výhled na okolní krajinu.

Bytový dům byl postaven v druhé etapě areálu U Dubu, kde byla letos dokončena poslední budova k bydlení. Nehrozí tak žádný další stavební hluk v okolí. Tento bytový dům, ve kterém se nachází uvedená bytová jednotka, je specifický svou výškou - podobně vysoká stavba nebude v Jihlavě povolena, natož v blízkosti heliportu. Na kvalitě mu dodávají i odhlučněné obvodové zdi bytu, takže o klid je opravdu postaráno (samozřejmě společně s absencí sousedů nad Vámi).

Bytový dům prošel kompletní revitalizací, v podstatě se může měřit svým stavem s novostavbami. Revitalizace zahrnovala především renovaci fasády a balkonů, výměnu všech technologií v domě za nové, modernizaci vnitřního i venkovního osvětlení, výmalbu a drobné opravy schodišť, garáží a dlažby okolo domu.

Na posledním patře jsou pouze dva byty. Přístup do nich je bezbariérový díky dvěma výtahům, které jsou v domě k dispozici.

Byt je prostorný a plný světla díky velkým oknům, která umožňují vstup slunečního záření do celého interiéru. Disponuje moderním designem, který je doplněn kvalitními materiály a vkusným zařízením. Kuchyňský kout je plně vybavený veškerými spotřebiči a poskytuje dostatek místa pro vaření a příjemné posezení. Odsud se také dostanete na balkon, který nabízí již zmiňovaný široký výhled.

Koupelna je moderně zařízená včetně vany. Oddělená pracovna (či chcete-li dětský pokoj) a vestavěné skříně přináší další pohodlí a komfort.

Tento byt je ideální pro ty, kteří si cení klidu a soukromí, a zároveň chtějí vychutnat nádherný výhled na okolní krajinu. Okolí nabízí vše potřebné, včetně obchodů, restaurací a veřejné dopravy. Nemocnice a lékárna jsou doslova přes ulici, do centra se navíc dostanete pěšky za 10 minut. Jako další plus zmíníme možnost pronájmu parkovacího stání v areálu U Dubu (buď venkovního, nebo krytého s rozšířením o sklepní kóji / sklad).

Hledáte-li byt, který Vám poskytne úžasný výhled a příjemný životní prostor, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku. Tento unikátní byt v Jihlavě Vám může nabídnout ten pravý domov, který hledáte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
21526
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
61m2
Obytná plocha
61m2
Užitná plocha
61m2
Plocha balkonu
2m2
Patro
9
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Mašek
Petr Mašek
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé