Sousedé
(1/19)
4 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK.
ID nemovitosti:19402
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Podlahová plocha:65 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Zase jste po nějaké době usedli doma k počítači a snažíte se najít ten pravý byt pro Vás? Chcete bydlet v klidné části a zároveň pár minut od centra Pardubic? Tímto Vám ho ráda představuji.

Vaší první povinností je udělat šťastnými sami sebe. Pokud jste šťastní VY, učiníte šťastnými i ostatní. Proto Vám nabízím bydlení s velkým potenciálem na místě, které si zamilujete hned na první pohled.
Když se zamyslím nad balkonem jako výhodou, tak to má spousta bytů v Pardubicích. Co ale většina bytů nemá, je velká zahrada přímo u domu. Trampolína, letní radovánky u bazénu nebo i pěstování čerstvé zeleniny. To vše a ještě více Vás právě tady čeká. Jistě oceníte vlastní garáž pro vašeho čtyřkolého miláčka. A pokud byste přemýšleli, že byste to chtěli využít spíše na skladování, ještě s tím počkejte. K bytu jsou celkem 3 sklepy, takže místa je tu určitě dost.

A jestli jsou tady tací, kteří pravidelně projíždějí servery s hledáčkem Investice, nebojte se, i na Vás myslím. Stačí se přijít přesvědčit na vlastní oči a sami budete vědět, o čem tady mluvím.

Kdo z Vás bude první a chopí se příležitosti, která tady zítra nemusí být? Zavolejte mi a domluvte si se mnou prohlídku. Ráda Vám pomohu splnit si Váš sen, Vaše Realitní makléřka, Tereza Mazánková.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19402
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
65m2
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
65m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Mazánková
Tereza Mazánková
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé