Sousedé
(1/19)
4 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK.
ID nemovitosti:19402
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Podlahová plocha:65 m2
Datum aktualizace:13. března 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Zase jste po nějaké době usedli doma k počítači a snažíte se najít ten pravý byt pro Vás? Chcete bydlet v klidné části a zároveň pár minut od centra Pardubic? Tímto Vám ho ráda představuji.

Vaší první povinností je udělat šťastnými sami sebe. Pokud jste šťastní VY, učiníte šťastnými i ostatní. Proto Vám nabízím bydlení s velkým potenciálem na místě, které si zamilujete hned na první pohled.
Když se zamyslím nad balkonem jako výhodou, tak to má spousta bytů v Pardubicích. Co ale většina bytů nemá, je velká zahrada přímo u domu. Trampolína, letní radovánky u bazénu nebo i pěstování čerstvé zeleniny. To vše a ještě více Vás právě tady čeká. Jistě oceníte vlastní garáž pro vašeho čtyřkolého miláčka. A pokud byste přemýšleli, že byste to chtěli využít spíše na skladování, ještě s tím počkejte. K bytu jsou celkem 3 sklepy, takže místa je tu určitě dost.

A jestli jsou tady tací, kteří pravidelně projíždějí servery s hledáčkem Investice, nebojte se, i na Vás myslím. Stačí se přijít přesvědčit na vlastní oči a sami budete vědět, o čem tady mluvím.

Kdo z Vás bude první a chopí se příležitosti, která tady zítra nemusí být? Zavolejte mi a domluvte si se mnou prohlídku. Ráda Vám pomohu splnit si Váš sen, Vaše Realitní makléřka, Tereza Mazánková.

PS: Byt se nachází konkrétně v Dražkovicích.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19402
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
65m2
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
65m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Mazánková
Tereza Mazánková
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé