Sousedé
(1/17)
3 990 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK
ID nemovitosti:18242
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Podlahová plocha:56 m2
Datum aktualizace:6. května 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Krásně zrekonstruovaný, atypický, ale zároveň skvěle vymyšlený...To jsou slova, která mě napadají, když vejdu do bytu, jako je tento.

Spousta lidí hledá bydlení, které si předělají podle svých představ. Ale co když patříte mezi ty, kteří se nechtějí zdržovat rekonstrukcí? Co když patříte mezi ty, kterým stačí zabalit pár švestek a s chutí se nastěhují do svého vysněného bytu? Co když konečně najdete domov, na který jste tak dlouho čekali? Je to až neuvěřitelné, jak jednoduché to právě tady je. Vše na dosah ruky - škola, školka, obchody hned za rohem, hospoda hned za domem.

A navíc Vám zde nabízím i investiční možnost v podobě převzetí nájemníků se smlouvou do konce září tohoto roku.

Tak co teď? Teď už stačí jediné. Zavolejte mi a domluvte si se mnou prohlídku. Budu se těšit na naše společné setkání, Vaše makléřka Tereza Mazánková.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
18242
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
56m2
Obytná plocha
56m2
Užitná plocha
56m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Mazánková
Tereza Mazánková
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé