Sousedé
16 997 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně všech administrativních, právních i realitních poplatků.
ID nemovitosti:11480
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:107 m2
Podlahová plocha:107 m2
Datum aktualizace:23. února 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Vysoké stropy, trámy, obrovská okna, záplava světla. A do toho - absolutní klid a ticho. A to i přesto, že jste v centru Prahy na Královských Vinohradech ve slepé části Wenzigovy ulice.

Je tady neskutečně kreativní atmosféra. Klid na práci, klid na tvorbu, klid pro rodinu, klid na spaní i na odpočinek. Prostě harmonie a pohoda

Dvě ložnice (14,8 m2 a 12,8 m2) s výhledem na hvězdy, obývací pokoj s přípravou pro kuchyni (56,4 m2), chodba (14,1 m2), prostorná koupelna s oknem, vanou i sprchovým koutem (7,8 m2), toaleta (1,34 m2) - celkem tedy víc než 107 m2 vašeho vlastního prostoru a zázemí.

Už jen ten obývací pokoj - středobod celého bytu s více než 55 čtverečními metry. Vždycky, když sem přijdu a zhluboka se nadechnu - cítím, jak se mi uleví, a že svět kolem je okamžitě hezčí místo. Tady se může odehrávat úplně všechno, co chcete zažívat. Ať už sami, s partnerem nebo s rodinou.

A nebo s přáteli - vejde se jich sem poměrně hodně. A nemají to daleko. Asi tři minuty od tramvaje, kousek od metra a budou tu za chvilku i pokud bydlí na druhém konci Prahy nebo dokonce za Prahou. To je ostatně další výhoda zdejší lokality.

V týdnu je tu příjemně živo, ale o víkendu - jako by se tu zastavil čas. Líně plynete ulicemi, zajdete do Grébovky, na Vyšehrad nebo do parku za domem, ze kterého je nádherný výhled právě na Vyšehrad i na nuselské údolí. Nic tu neletí, nic nespěchá. A když se nabažíte, můžete se vrátit do své oázy klidu a ticha a schovat se před světem.

A pokud máte rádi i historii, zamilujete si pravděpodobně i samotný dům, ve kterém se byt nachází. Najdete jej ve slepé části Wenzigovy ulice na adrese Wenzigova 19. V klasicistním domě, který v roce 1904 postavil stavitel František Jiskra.

Vestavba 4 bytů byla v roce 2017 majiteli domu velmi citlivě zasazena do původního historického domu při zachování všech původních prvků - jak na fasádě domu, tak i v celém interiéru. Na druhou stranu byly použity velmi kvalitní a moderní materiály. Výsledek vás okouzlí. Přijďte se podívat.

Moc rád bych vás pozval na osobní prohlídku - ještě před ní vám pošlu kompletní informace, abyste přesně věděli, co vás tady čeká.

Mějte se moc dobře, těším se na viděnou. Michal Souček, QARA

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMetroMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
11480
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
107m2
Užitná plocha
107m2
Místností
4
Patro
5
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Michal Souček
Michal Souček
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé