Sousedé
(1/8)
5 490 000 Kč
ID nemovitosti:061N056684
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Datum aktualizace:14. září 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nový, bezbariérový, prakticky řešený byt 3,5 + kk, s velkou terasou je umístěn v klidné dvorní části bytového domu, na ulici Brněnská a je součástí zkolaudované novostavby menšího bytového domu, s kvalitním vybavením a nízkou energetickou náročností (v kategorii B – velmi úsporná).

Byt je připraven k okamžitému nastěhování. V bytě jsou naistalovány plovoucí podlahy, sanitární zařizovací předměty, elektrický bojler, interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, plastová okna s izolačním trojsklem Uw=0,8 W/m2. Vytápění bytu zajišťuje společný kondenzační plynový kotel umístěný mimo byty v kotelně.

Byt je umístěn v přízemí BD. Dispozice bytu - vstupní chodba do bytu, obývací pokoj s kuchyňským koutem i vstupem na terasu, dvě samostatné ložnice, jedna se vstupem na terasu, dále půl pokoj vhodný jako pracovna či šatna a koupelna spolu se sprchovým koutem i koutem pro pračku se sušičkou a samostatné WC. Součástí bytu je rovněž sklepní kóje umístěná v 1 PP. K dispozici je rovněž parkovací stání umístěné před bytem, v uzavřeném dvorním traktu.

Uvedená prodejní cena bytu je konečná, včetně právních služeb. Parkovací místo před bytem v ceně po slevě jen za 125 tisíc Kč. Osmdesát procent kupní ceny lze pak financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, či mrněte na BytyHustopeceBrnenska.

Základní údaje

Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
061N056684
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Plocha terasy
10m2
Patro
Přízemí
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Oldřich Drápal
Oldřich Drápal
Zobrazit
kontakt
ERA for Live

© 2023 Sousedé