Sousedé
(1/23)
5 990 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: vč. všech poplatků
ID nemovitosti:2249
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Datum aktualizace:28. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Tento projekt výstavby rodinných domů je zárukou kvalitního bydlení s výbornou strategickou polohou.Jedná se o 2 rodinné domy, každý se třemi bytovými jednotkami a třemi garážovými stáními. Domy jsou patrové, přičemž v přízemí se nachází 3 garážová stání a jeden byt. V patře se pak nachází 2 byty a jsou přístupné po venkovním schodišti. Byt č. 3 se nachází ve 2. nadzemním podlaží, má celkovou výměru cca 64,86 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (cca 24,7 m2), pokoje (cca 11,29 m2), ložnice (cca 12,78 m2), chodby (cca 9,49 m2), samostatného WC (cca 1,17 m2), koupelny (cca 3,82 m2) a spíže (cca 1,61 m2). K bytu náleží garážové stání č. 3 o výměře cca 22,26 m2 a jedno venkovní parkovací stání. Uvedené výměry jednotlivých místností se mohou po dokončení bytu lišit.Dům bude veden v energetické třídě kategorie B, jako nízkoenergetický. Vytápění bude řešeno elektrokotlem Protherm napojeným na ústřední topení. Konstrukce domu je z železobetonového prefabrikovaného skeletu, s výplňovým zdivem Porfix se zateplením z polystyrenu o tl. 15 cm. Okna jsou plastová trojskla. Voda bude ohřívána elektrickým bojlerem se zásobníkem 125 l. Garážová vrata jsou na elektrický pohon. V bytě bude kompletní elektroinstalace a všechny místnosti budou osazeny zásuvkami a vypínači od společnosti ABB. V koupelně bude umístěna rohová vana, umyvadlo a příprava na pračku a sušičku. Na podlahách bude laminátová podlaha (v obytných místnostech, na chodbě a v zádveří) nebo dlažba (v koupelně, spíži a na WC). Při včasné rezervaci bytu bude ještě možnost ovlivnit výběr vybavení (dveří, podlah, dlažeb a obkladů, koupelnového vybavení).Dům je napojený na inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina). Dům se v současné době nachází ve výstavbě s termínem dokončení 12/2022. Celková výměra pozemku včetně zastavěných ploch činí 1648 m2 a ke každému ze 6 bytů bude náležet spoluvlastnický podíl. Pozemek bude celý oplocený.V obci Poříčany je škola, školka, potraviny, pohostinství, pošta, zdravotní středisko. Je zde i bohatý kulturní život. Poříčany a přilehlé okolí vybízí k nepřebernému množství sportovních aktivit (fotbalové hřiště, multifunkční hřiště, tenisové kurty, dětské hřiště, street workout hřiště, Sokolovna, přírodní park Kersko, jezero Sadská). Ostatní občanská vybavenost se nachází v 6 km vzdáleném Českém Brodě. Výbornou strategickou polohu Poříčan zajišťuje nájezd na dálnici D11, který je vzdálený pouze 2 km. Cesta do Prahy autem na Černý Most trvá cca 15 min.. Dále se Poříčany nachází na vlakovém koridoru Kolín – Praha a jezdí odtud pravidelně vlaky do Prahy (cca 40 min. na Masarykovo nádraží) nebo do Kolína a Nymburka (cca 20 min.). Dochozí vzdálenost na vlakové nástupiště je cca 200 m. Nemovitost lze hradit z hypotečního úvěru, který pro Vás rádi vyřídíme.Pro bližší informace, případně sjednání prohlídky, mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakDálnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
ID nemovitosti
2249
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Celková plocha
87m2
Užitná plocha
64m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Luboš Jedelský
Luboš Jedelský
Zobrazit
kontakt
RK BOHEMIA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé