Sousedé
(1/12)
BD B
7 561 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:518666
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie92 kWh/m2

Popis nemovitosti

Představujeme Vám byt s dispozicí uzpůsobenou tříčlenné rodině.V červnu 2023 kolaudujeme. Byt se nachází v 2. (posledním) nadzemním podlaží bytového domu a je orientován převážně na západní stranu. Najdete zde:- Obývací pokoj s kuchyňským koutem- Pokoj se vstupem na balkón 4 m2- Ložnici s prostorem pro vestavěné skříně- Koupelnu s vanou a WC- Sklep o výměře 5,7 m2, kde se vejde vše potřebné- Střecha s výsadbou extenzivní zeleně zpříjemní klima uvnitř budovy i v jejím okolí.K nastěhování v červnu 2023.Možnost přikoupit venkovní parkovací stání, případně carportové (kryté) venkovní stání.Lokalita je na jedné straně napojena na zažitou, původní čtvrť Juliánov a na druhé straně se přímo dotýká rozsáhlého lesoparku Bílá hora. Nachází se v blízkosti zastávky tramvaje, nedaleko základní školy, Polikliniky na ulici Viniční, koupaliště, nebo Dělnického domu. V bezprostředním okolí je základní umělecká škola, Sokol, skatepark, množství okouzlujících chodníků a přírodních zákoutí uprostřed krásné zeleně.Těšíme se na setkání s vámi.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
518666
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Plocha sklepa
6m2
Užitná plocha
56m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Martina Klimešová
Ing. Martina Klimešová
Zobrazit
kontakt
AvrioReal, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé