Sousedé
(1/13)
BD A
9 188 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:518637
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:67 m2
Datum aktualizace:18. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie83 kWh/m2

Popis nemovitosti

Představujeme Vám byt 3+kk o výměře 67 m2, který je umístěn na jihozápadním rohu bytového domu.K nastěhování v červnu 2023.V tomto bytě nebude muset rodina řešit, kam uložit své věci včetně sportovního vybavení. Kromě komory, která je přístupná z bytu, patří k tomuto bytu více než 10metrový sklep (v půdorysu sklep k bytu č. 101). Byt se nachází ve zvýšeném 1. NP třípatrového bytového domu. Terasa ve výšce cca 1,5 m nad okolním terénem bude mít výměru přes 12 m2, v pohodě se tak na ni vejdete při posezení s přáteli či rodinou (na fotografii je plocha balkónu pěkně vidět). Sezónní nábytek na zimu pohodlně uklidíte do sklepu o výměře 10,1 m2.Dispozice bytu a klidná lokalita je jako stvořená pro rodinné bydlení. Samostatná toaleta, šatna, místo pro úložné prostory.Možnost přikoupit venkovní parkovací stání, případně carportové (kryté) venkovní stání.Lokalita je na jedné straně napojena na zažitou, původní čtvrť Juliánov a na druhé straně se přímo dotýká rozsáhlého lesoparku Bílá hora. Nachází se v blízkosti zastávky tramvaje, nedaleko základní školy, Polikliniky na ulici Viniční, koupaliště, nebo Dělnického domu. V bezprostředním okolí je základní umělecká škola, Sokol, skatepark, množství okouzlujících chodníků a přírodních zákoutí uprostřed krásné zeleně.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
518637
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Plocha sklepa
10m2
Užitná plocha
67m2
Plocha balkonu
12m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Martina Klimešová
Ing. Martina Klimešová
Zobrazit
kontakt
AvrioReal, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé