Sousedé
(1/22)
...
4 350 000 Kč
Poznámka k ceně: k prodeji jsou byty 2+kk, 3+kk a 4+kk.
ID nemovitosti:30831
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:115 m2
Datum aktualizace:20. dubna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivní stylové bydlení, jedinečné, ale i cenově dostupné ve svém širším okolí, nabízí příjemnou lokalitu v městě s výbornou občanskou vybaveností na úpatí Krušných hor a současně s vynikající dostupností do Karlových Varů a to pouhých 10 minut jízdy autem.

Tak toto je projekt ,,Byty Nová Role\" a zde bych vám rád představil elegantní rezidenční komplex nabízející dva stylové bytové domy s totožným rozložením prostorných bytů 2+kk, 3+kk, 4+kk, který bude již na konci roku 2023 plně dokončen a připraven k nastěhování.

Máte-li zájem o nadstandardně prostorný 3+kk? Je tato nabídka určena přímo pro vás.

K dispozici je světlý a vzdušný byt s obytnou plochou 88,5 m2, což zaručuje dostatek místa pro komfortní život. Velkou předností je prostorná lodžie 18,7 m2 se vstupem ze všech pokojů, která nabízí úchvatný výhled směrem na jihozápadní stranu. Tuto prostornou lodžii si určitě zamilujete díky úžasným výhledům a dostatku prostoru. Představte si, jak si večer posedíte s lahodnou sklenkou vína a obdivujete nádherný západ slunce. Ráno pak můžete pohodlně snídat a vychutnávat si šálek dobré kávy.

K bytu náleží také sklepní kóje o rozměru 3,5 m2 pro praktické uložení vašich věcí.

Díky spojení prostornosti, nádherného výhledu a atraktivní lokality, představuje tento byt perfektní možnost pro ty, co hledají moderní a pohodlné bydlení.
V rámci projektu Byty Nová Role je kladen velký důraz na použití prvotřídních materiálů, zajištění maximálního komfortu a minimalizaci nároků na údržbu. Nabízí širokou škálu možností výběru z laminátových podlah, obkladů, interiérových dveří a do určité fáze výstavby i možnost nadstandardních řešení. Proto vám doporučuji neváhat s prohlídkou a co nejdříve si rezervovat termín pro osobní návštěvu.
Pro vaše automobily bude k dispozici celkem 42 venkovních parkovacích míst, v 1. nadzemním podlaží budou umístěny sklepy, kočárkárna a místnosti technického zázemí.
Díky oplocení pozemku získáte pocit soukromí. Bez obav tak můžete nechat své děti pobíhat kolem domu, dovádět na novém moderním hřišti, a přitom si s nimi na dohled užít chvíle při společném posezení se sousedy.

Tento projekt se nachází na okraji jihovýchodní části klidné obytné zóny Nové Role, v blízkosti škol, obchodů a sportovišť. Hned u domu najdete známý Novorolský rybník s písčitou pláží a bohatým výběrem zábavy pro dospělé i nejmenší.
V okolí se rozprostírá široká síť cyklostezek, které Vám umožní pohodlně navštívit nejen Karlovy Vary, ale také krásy okolní přírody.
Na tento moderní a zbrusu nový byt je již schváleno financování hypotečním úvěrem. Rád vás pozvu na osobní prohlídku přímo na stavbu, abyste mohli ocenit všechny jeho přednosti a výhody na vlastní oči.
Zpracované digitální vizualizace, jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy. Veškeré informace naleznete na byty-novarole.cz Ev. číslo: 30831. Bližší informace Vám sdělí Martin Halámek, 720 697 763, halamek@home4people.cz

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
30831
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
115m2
Obytná plocha
115m2
Užitná plocha
115m2
Patro
4
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Halámek
Martin Halámek
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

© 2024 Sousedé