Sousedé
(1/14)
7
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK, včetně všech poplatků
ID nemovitosti:082-11-578
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:96 m2
Datum aktualizace:29. května 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie101 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme artmány s dispozicí 3 KK v nádherném koutu Vysočiny, V Opatově - okr. Třebíč, které jsou určeny k rekreaci, nebo investici a následném pronajímání. Celkem je k dispozici 18 apartmánů. Všechny jsou mezonetové 3 KK, vybavené kuchyňskou linkou a veškerými zřizovacími předměty, s krytou terasou, s výhledem do parku a lesu.Byty jsou pasivní, mobilní aplikací kompletně ovladatelné, s rekuperační jednotkou Pichler (která topí, chladí i čistí vzduch) a nachází se v uzavřeném resortu s možností koupání nejenom ve vlastím biotopu, ale i třeba okolních rybnících. Další výhodou je třeba voda z vlastího vrtu v kojenecké kvalitě. Klid, les, čerstvý vzduch, cyklistika, lyžování – vše najdete právě zde. O provoz resortu se stará správce, který se postará o i chod vašeho apartmánu, pokud bude v režimu pronajímání.Více informací, včetně ceny a detailů o technologiích, najdete na našich internetových stránkách - www.apartmany-opatov.cz, nebo u makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
082-11-578
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
96m2
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Karel Vágner
Mgr. Karel Vágner
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé