Sousedé
(1/6)
RO3_22 - Foto
6 903 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně odměny RK
ID nemovitosti:082-11-578
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:96 m2
Datum aktualizace:2. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nadstandartní mezonetové apartmány s dispozicí 3+KK 96,9 m2, které se nachází u rybníka Vidlák, který je součástí katastrálního území městyse Opatov, který najdete v kraji Vysočina. Bývalé rekreační středisko bude nově postaveno podle nejnovějších trendů a technologií. Dojezdové vzdálenosti: z Brna 90 km, z Prahy 155 km. Z Jihlavy 25 km. Na odkazy se můžete podívat i v mobilní aplikaci na adresách: https://apartmany-opatov.cz/, https://opatov-apartmany.cz/Pro snadnější orientaci, stačí vybrat apartmánový dům a následně vlastní byt, kde se vám zobrazí cena, velikost a další podrobnosti.Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
082-11-578
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
96m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Karel Vágner
Mgr. Karel Vágner
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé