Sousedé
(1/18)
1 790 000 Kč
ID nemovitosti:LK146269
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:46 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:14. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout byt v osobním vlastnictví 3+kk o rozloze 46 m2 + k bytu dále náleží sklep o rozloze 12,5 m2.

Byt se nachází v prvním patře s orientací obývacího pokoje na SZ a výhledem do zeleného dvoru, ostatní pokoje jsou s orientací na JV a výhledem na dětské hřiště. Jedná se klidnou část města Cheb.
Budova je ve velmi dobrém stavu, vnitřní prostory prošli rekonstrukcí. Samotný byt je v původním stavu ideální k rekonstrukci pro samotné bydlení nebo jako investiční byt. Tato skutečnost nabízí novým majitelům si byt zrekonstruovat dle svých vlastních představ.

Jedná se o byt s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě, která nabízí jak příjemné prostředí v klidné části města, tak veškerou vybavenost potřebnou pro život i sportovní a kulturní vyžití. Nejbližší Zastávka MHD (Riegerova) je pouhé 2 minuty chůze od bytu a v těsné blízkosti se také nachází společné vlakové a autobusové nádraží. Dále se v okolí bytu v dohodové vzdálenosti do 15 minut nachází Zimní stadion, obchodní centrum Dragon, lékárna, plavecký bazén, kino, mnoho restaurací a kaváren a mnoho dalšího. V okolí města je spoustu zeleně, která vybízí milovníky sportovních a rekreačních aktivit.

Lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám pomůže náš zkušený finanční poradce za aktuálně nejlepších podmínek na trhu a to vše zcela zdarma.

Pro více detailů a informací mě neváhejte kontaktovat.

Vřele doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
LK146269
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
46m2
Plocha sklepa
14m2
Obytná plocha
46m2
Užitná plocha
46m2
Místností
3
Patro
1. patro
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Karoline Utikalová
Karoline Utikalová
Zobrazit
kontakt
DUNA HOUSE

© 2023 Sousedé