Sousedé
(1/18)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:420
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:131 m2
Podlahová plocha:121 m2
Datum aktualizace:11. května 2022

Popis nemovitosti

EXKLUZIVNÍ A VÝHODNÁ NABÍDKA !!! Nabízíme exkluzivně velice zajímavou možnost koupě zcela nového bytu, jehož kolaudace proběhla v r. 2019, kde 1m2=cca.40:000,-Kč ( ve městě Domažlice je běžná cena i starého bytu 50.000-70.OOO,-Kč/m2) .Jedná se o krásný, podkrovní byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+kk s užitnou plochou 131 m2, s tím, s možností zakoupení zděné řadové garáže v ul. 28. října ve městě Domažlice. Jedná se o cihlový byt ležící ve 3 NP ( podkroví ), jehož kolaudace proběhla v r. 2021. Byt je velice vkusně zařízen a vybaven nejmodernějšími stavebními prvky a materiály ( viz. foto ), byt disponuje plastovými okny, rozvody elektroinstalace jsou v mědi, voda v plastu, vytápění je zajištěno vlastním úsporným elektrokotlem, rovněž tak možnost využití elektrického topného krbu, zdroj vody z vodovodního řadu, odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Byt disponuje velkým střešním arkýřem , z kterého je velice pěkný výhled na město Domažlice a část Šumavy, byt je velice dobře zateplen a tudíž ohledně topení ekonomicky nenáročný. V bytě jsou dále použity nadstandardní obklady, dlažby, plovoucí podlahy a další stavební materiál a designové prvky. Celý bytový dům je po kompletní rekonstrukci, nová střecha, fasáda, sklepy, okna, tudíž bez dalších finančních předpokladů ohledně navyšování fondu oprav apod. Rovněž tak okolí domu je velice pěkné a udržované, s novými chodníky, parkováním , vysazenou zelení apod. Byt dále disponuje menším půdním prostorem, jehož přístup je přímo z chodby bytu a který lze využívat jako skladovací prostor, k bytu dále náleží prostorný sklep o ploše cca. 10 m2. V případě zájmu je možno zakoupit i zděnou, řadovou garáž, která rovněž prošla kompletní rekonstrukcí, v garáži je zavedena elektřina 230 V, garáž je ve vzdálenosti cca.30 m od domu, ve kterém se nachází nabízený byt. Cena garáže činí 500.000,-Kč. Nemovitost leží v klidné a vyhledávané lokalitě, vzdálenost do centra 5 minut chůzí. Jedná se o zcela vyjímečný předmět prodeje, byt je bez dalších investic, uspokojí i náročného klienta. Cena k jednání. Financování zajistíme, doporučujeme.

Základní údaje

ID nemovitosti
420
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
131m2
Užitná plocha
131m2
Patro
3
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Karel Nečina
Karel Nečina
Zobrazit
kontakt
Reality Čermák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé