Sousedé
(1/16)
1
Rezervace
10 998 000 Kč
Anuita:
1Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:54198
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:84 m2
Datum aktualizace:21. září 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji slunný apartmán 3+kk (71,9 m2) s terasou (10,4 m2) a sklepem (2,3 m2) v luxusním Lakeside Resortu Slapy. Tento exklusivní resort na Nové Živohošti je uzavřená privátní zóna s vyhřívaným bazénem a dostatkem parkovacích stání včetně dobíjení elektromobilů. Tento slunný apartmán se nachází ve třetím patře, má úchvatný výhled přímo na Slapskou přehradu (pláž vzdálená cca 100 metrů) a vyhřívaný bazén je přímo před vchodem do domu. Nadstandardní provedení jako kámen, dřevo a slunné terasy. Tvoříme moderní design, který odolá času. Dbáme na funkčnost a je pro nás důležité, aby noví majitelé ocenili kvalitu zpracování a výběr materiálů. Na střeše apartmánové budovy budou fotovoltaické panely na výrobu elektřiny pro ohřev vody a bazénu (případně na osvětlení společných prostor).Areál je oplocen a přístupný pouze rezidentům pomocí čipu. Vjezd chrání brána na dálkové ovládání. Na pláž lze vstoupit ve spodní části areálu jen pomocí čipu.Rezidenti mohou využívat plně vybavenou posilovnu, ohniště určené pro venkovní grilovaní nebo vyplout na přehradu se sdílenými paddleboardy a kajaky.Lakeside Resort Slapy leží na samém břehu slapské přehrady, jen pár kroků od písečné pláže. Lokalita nabízí po celý rok nespočet možností jak trávit čas s rodinou a přáteli. Letní sezóna je zde rájem pro milovníky koupání a vodních sportů. Na Nové Živohošti to tepe životem… Zažijte vodní lyžování, windsurfing, jachtaření, potápění nebo paddleboarding. Pět minut chůze od areálu leží tenisové kurty a ani na golf to není daleko. Stačí dvacet minut jízdy autem a ocitnete se na GolfSpa Resort Konopiště. S dětmi se určitě vypravte pozdravit hradní medvědy na Konopiště nebo vyražte za dobrodružstvím do Lanového parku Slapy. Můžete otestovat i dětské atrakce ve Farmaparku Soběhrdy.Lakeside Resort Slapy se může stát Vaším bezúdržbovým zázemím pro setkávání s rodinou a přáteli. Dokončení 4.Q 2022. Pro více informací navštivte www.lake-slapy.cz , nebo kontaktujte prodejce.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
54198
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
84m2
Plocha terasy
10m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Matyáš Novák
Matyáš Novák
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé