Sousedé
(1/12)
3 800 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:OKbt9691
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:78 m2
Plocha pozemku:698 m2
Datum aktualizace:5. října 2020
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme krásný, cihlový byt 3+kk o výměře 78 m2 v osobním vlastnictví na ulici Edvarda Beneše v Olomouci. Jedná se o novostavbu zkolaudovanou v r. 2014. Byt má neprůchozí pokoje, nachází se v 1. NP v domě s bezbariérovým přístupem a výtahem. V bytě se nachází vstupní bezpečnostní dveře, plovoucí podlaha, dlažba, obklady, kuchyňská linka, vestavěná skříň, prostorná akrylátová vana, žaluzie, sítě proti hmyzu, měřiče topení a vody. Nízké náklady na bydlení, příjemné a pěkné prostředí, dětské hřiště, okrasná zeleň. V domě společná kolarna. Možnost dokoupení parkovacího místa i komory. V blízkosti se nachází MŠ a ZŠ, lékař, MHD, nákupní centrum Olomouc City a Globus. Velmi dobrá dostupnost do centra města. Výborné napojení na dálniční a silniční tahy. Velmi vhodné jako investiční příležitost. Žádaná lokalita.

Základní údaje

ID nemovitosti
OKbt9691
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
78m2
Užitná plocha
78m2
Patro
Přízemí
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Olga Kelnarová
Olga Kelnarová
Zobrazit
kontakt
DACHI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé