Sousedé
(1/9)
Rezervace
4 500 000 Kč
ID nemovitosti:2045
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:93 m2
Podlahová plocha:93 m2
Datum aktualizace:20. května 2023

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji mezonetový byt v žádané lokalitě v ulici Veltrubská v blízkosti centra Kolína. Byt je po rekonstrukci. Nachází se na třetím nadzemním podlaží cihlového domu. Skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňský koutem, 2 pokojů, koupelny a wc. Za domem je společná zahrádka. Parkování je možné na ulici před domem. Pro další informace kontaktujte makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
2045
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
93m2
Užitná plocha
93m2
Patro
2
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Dagmar Vokřál Báčová
Dagmar Vokřál Báčová
Zobrazit
kontakt
Bohemia servis spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé