Sousedé
(1/25)
4 050 000 Kč
ID nemovitosti:15743
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:93 m2
Plocha pozemku:93 m2
Datum aktualizace:24. dubna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Dobrý den,
nabízím k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk s vlastní zahradou. Plocha bytové jednotky činí 93 m2 + 75 m2 zahrady. Dále k bytu může být i prostorný sklep o velikosti 12 m2.

V domě jsou k prodeji tři bytové jednotky.

Předmětem prodeje je bytová jednotka 3+KK v podkroví zděného bytového domu. Bytový dům je ve výborném stavebně-technickém stavu po celkové rekonstrukci z roku 2022, kdy bylo provedeno zateplení fasády KZS, nová střešní krytina vč. klemp. prací, nová dřevěná okna, rekonstrukce veškerých rozvodů a instalací, obkopání objektu a vložení nop. folie, oprav společných a sklepních prostor, nové přípojky IS, zpevněné plochy okolo domu apod.

Zateplení - 16 cm polystyren, podkroví 24 cm vaty, strop sklepu 10 cm šedý polystyren, okna izolační trojskla.

Rovněž bytová jednotka ve výborném stavebně-technickém stavu jako novostavba podkrovní BJ dokončené v r. 2022 s ÚT plyn. kotlem a radiátory, nové veškeré rozvody a instalace, dřevěné dubové podlahy, SDK včetně zateplení, nové hyg. zařízení a kuchyňská linka.

Celý dům je podsklepen a je zde společná sušárna s prádelna. Variabilně lze k bytu přikoupit i další sklepní prostor.

Odměna RK činí 1,6%. Pokud chcete prodat nemovitost a máte zájem o profi zpracování za solidní odměnu můžeme se domluvit na spolupráci.

Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Realitní makléř
Martin Socha

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
15743
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
93m2
Užitná plocha
93m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Martin Socha
Martin Socha
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé