Sousedé
(1/21)
54 000 Euro
ID nemovitosti:14683
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:62 m2
Datum vložení:15. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím byt na prodej ve Skalea, Italie. Byt o velikosti 3+kk s celkovou plochou 62 m2, užitečnou – cca 50 m2, situovaný ve 5. posledním patře. Dispoziční řešení: prostorný obývací pokoj se skrytou malou kuchyňkou, 2 ložnice, koupelna. Je tam balkon o velikosti 12 m2. Byt je plně vybaven veškerým potřebným nábytkem a spotřebiči. Orientace bytu je na západ. Nová fasáda domu. Parkovaní je u domu.
Cesta k moři je 200 m., do restauraci 200 m, do obchody 200 m, do hlavního nádraží města – 600 m, do centra města je 400 m. Město Scalea se nachází asi 2 hodiny jižně od Neapole –ideální let do Neapole, Lamezia Terme nebo Bari. Scalea má vynikající přímé železniční spojení do celé Itálie – Neapol, Řím, Milán, Cosenza atd., stejně jako přímou autobusovou dopravu. Obyvatelé města jsou převážně Italové, město žije po celý rok, a to nejen jako letní rekreační základna. Ve městě najdete vše potřebné, od nádobí přes nábytek až po elektrospotřebiče. V okolí Scalea jsou další pobřežní města (do 10 minut autem/vlakem/autobusem), která stojí za návštěvu, každé má své kouzlo, ale Scalea je považována za „horké místo“, kam lidé chodí na nákupy, za dobrým jídlem nebo za nočním životem. Cena 58000 eur včetně provizi, právního servisu a ostatních nákladů.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
14683
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
62m2
Užitná plocha
50m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Oxana Zamkina
Oxana Zamkina
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé