Sousedé
2 300 000 Kč
ID nemovitosti:352802
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:69 m2
Plocha pozemku:69 m2
Datum aktualizace:26. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představujeme Vám prodej bytu v osobním vlastnictví, o celkové velikosti 69 m2 v 6. podlaží cihlového bytového domu bez výtahu. Byt vznikl spojením čtyř samostatných bytových jednotek s vlastními vchody (nyní zazděné sádrokartonem) v půdní vestavbě bytového domu. Byt sestává ze čtyř místností o aktuální dispozici 3+kk. Příčky mezi pokoji jsou stěny, kterými jsou obestavěny dřevěné trámy a nabízí tím mnoho variant stavebních úprav od vybudování několika samostatných bytových jednotek až po vybudování zcela atypického otevřeného loftového prostoru s přiznanými trámy. Dalšími variantami úprav je zachování stávající komfortní dispozice 3+KK, nebo je možné prostor upravit na klasickou dispozici 2+1. Díky široké možnosti stavebních úprav je nemovitost vhodná pro investiční účely.
Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn dálkovým přívodem tepla z městské teplárny Karlovy Vary, která odebírá teplo ze Sokolovské uhelné. Díky podepsanému memorandu s městem Karlovy Vary jsou ceny dodávek tepla stabilizovány do roku 2035. Vzhledem k tomu, že se nejedná o topení plynovým kotlem, jsou náklady na vytápění a odběr teplé vody oproti současným běžným cenám na trhu několikanásobně nižší než u ostatních dodavatelů. Dům má novou střechu a zateplení fasády SVJ plánuje. Aktuálně má dům PNEB E.
Čtvrť Rybáře se nachází v docházkové vzdálenosti do administrativního a turistického centra města a je jedním z nejpohodlnějších klidných míst k trvalému pobytu v Karlových Varech. Dům je situován jen pár minut pěší chůzí od volnočasového areálu Rolava. Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte makléře pro více informací nebo sjednání nezávazné prohlídky. Rádi Vám pomůžeme se zajištěním financování.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
352802
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
69m2
Užitná plocha
69m2
Patro
5
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jaroslav Noska
Jaroslav Noska
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 You

© 2024 Sousedé